מסעדת סושי לקהל הרחב בהרצליה היא גם אחד מהמקומות המבוקשים ביותר עבור כל חובבי הסושי והמאכלים האסייתיים. הסושי הוא מאכל סיני ואהוב על רבים בישראל, כמו גם בסין ויפן. אם אתם אוהבים מאכלים אסייתיים אתם חייבים להכיר את התפריט שלנו, כאן במסעדת מינאטו.

מסעדת סושי לקהל הרחב

מסעדת סושי לקהל הרחב – טעמים משופרים

מסעדת סושי כבר מזמן איננה רק טרנד בישראל. רשתות מזון ומסעדות הבינו כבר מזמן את המגמה ההולכת וגדלה של ישראלים האוהבים מאכלים מן המזרח הרחוק, כאשר הכוכב העולה שממשיך לככב בטופ הוא הסושי כמובן. ישנן רשתות גדולות המתמחות אך ורק בסושי. הסיבה לכך היא כמובן הביקוש הגדול למאכל הסיני,יפני אסייתיי האהוב.

מסעדת סושי בהרצליה ובקיסריה מציעה עבורכם את המנות האסייתיות והיפניות האהובות ביותר, ביניהם גם הסושי. לכן, אם אהבתם את הסושי וברצונכם לנסות גם מאכלים חדשים, כדאי מאוד להגיע אל אחד מהסניפים של מסעדת מינאטו הקרובים אל ביתכם ופשוט להגיע לשם עם מספר חברים או בני משפחה ולנסות ולראות האם ישנם מאכלים נוספים אשר תוכלו לנסות, ככל הנראה בפעם הראשונה בחייכם.

תמיד טוב להכיר מאכלים חדשים מארצות שונות ותרבויות אחרות. ככל שתתנסו יותר בדברים חדשים, כך תוכלו לדעת יותר מה אתם באמת אוהבים (וגם מה שלא).

קהל הלקוחות שלנו הצביע ברגליים ובחר במסעדת מינאטו בתור המסעדה המקומית עם המאכלים היפנים שהכי כדאי לאכול. לכן, גם אם מעולם לא ניסיתם לאוכל מאכלים מהמזרח הרחוק, זה הזמן לעשות מעשה ולהעז בפעם הראשונה בחייכם להיחשף למאכלים שמעולם לא יצא לכם לטעום. עם מגוון גדול כל כך של מאכלים יפניים, תוכלו להגיע שוב ושוב ולנסות בכל פעם משהו אחר, עד אשר תדעו באופן מוחלט בדיוק מה אתם אוהבים.

סוף השבוע מתקרב? מדוע לא לקרוא לחברים הקרובים ולחגוג יום הולדת במסעדת סושי יפנית? (הרי כולכם אוהבים סושי, לא?) במסעדת מינאטו בהרצליה ובקיסריה תוכלו למצוא מגוון עשיר של מאכלים מהם תוכלו לבחור את המנה הראשונה, העיקרית והקינוח ולסיים את הערב בחוויה אחרת לגמרי. מדוע? מכיוון שניסיתם משהו חדש, ובאמת נחשפתם לא רק אל המאכלים היפניים והאסייתיים שמעולם לא אכלתם בעבר, אלא גם לסגנון והווי המקום, כמו גם הצוות המשדר את התרבות היפנית והאסייתית.

רוצים לשמור מקום ולחגוג יום הולדת במסעדת מינאטו?

למידע נוסף והזמנת מקום במסעדת סושי לקהל הרחב

התקשרו אלינו עכשיו.
טלפון: 09-7731703

מינאטו, מסעדת סושי בהרצליה