מחפשים מקום מיוחד לנסות בו מאכלים יפניים בטעם אחר? אין זה משנה אם זו תהיה הפעם הראשונה שלכם במסעדה יפנית או שהחלטתם פשוט לגוון קצת ולנסות מאכלים אסייתים חדשים. את זה כנראה שעוד לא ניסיתם.

מאכלים יפניים בטעם אחר

מאכלים יפניים בטעם אחר וייחודי

מתי הייתה הפעם האחרונה שיצאתם אל מסעדה יפנית בקיסריה וניסיתם לאכול מאכלים יפניים חדשים? ייתכן וזו גם הפעם הראשונה שלכם בה לראשונה תיחשפו לתרבות היפנית ולמאכלים המובחרים ביותר אותם התרבות היפנית התרגלה לצרוך כבר במשך שנים ארוכות.

כך או כך, אנו בטוחים כי לאחר שתגיעו לשם, אתם בוודאי תתאהבו במקום לאחר שתתחילו להכיר קצת את המאכלים היפניים. אלו אשר כבר ניסו זאת לראשונה, החליטו לחזור שוב ושוב ובכל פעם מחדש בכדי לנסות מאכלים יפניים חדשים אשר טרם יצא להם לאכול בעבר.

ככה זה כשאנו הישראלים התרגלנו לאכול ולצרוך את אותם המאכלים המוכרים והאהובים שלנו. אך אין זה אומר שאין מקום לנסות גם מאכלים אחרים מתרבויות שונות. בדיוק לשם כך, אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו למסעדת מינטו בקיסריה ולנסות את מנות השף היפניות שלנו. בין המאכלים האסייתים במסעדה תוכלו כמובן לפגוש בסושי המוכר והאהוב אך עם מספר שדרוגים המגיע במתכון מיוחד של מסעדת מינטו בקיסריה. (הפתעות כבר אמרנו?)

מלבד הסושי, תוכלו לראות בתפריט המסעדה גם אורז מיוחד ומנות דג אשר היפנים כל כך אוהבים לאכול. כדאי שתכינו את עצמכם לקראת חוויה קולינרית ועשירה בטעמים ייחודיים אשר קרוב לוודאי שטרם הכרתם בעבר. לשם כך היינו מציעים לכם להגיע עם מספר חברים קרובים ולפתוח שולחן. כך, תוכלו להיחשף למספר רב של מאכלים יפניים ואף לגלות כי יש לפחות עוד מנה אחת על השולחן אשר תרצו לאכול מספר פעמים נוספות בחייכם. (אולי אפילו ביומיום, מי יודע?)

אם אתם מחפשים מסעדה ייחודית להגיע אליה עם החברים שלכם או בני המשפחה קרובים, אנו ממליצים לכם בחום להגיע אל מסעדת מינטו בקיסריה, שכן היא אחת המובילות בענף המסעדות היפניות והמאכלים האסייתים בקיסריה והסביבה.

עכשיו זו ההזדמנות שלכם לצאת מהבית ולהכיר מקומות חדשים ומאכלים אסייתים חדשים. משה כבר יכול לקרות?

אם ברצונכם לעיין קצת בתפריט המסעדה, אתם יותר מרק מוזמנים לעשות זאת דרך האתר שלנו ולקבל קצת יותר מידע רלוונטי בנוגע לקונספט הקולינרי של המסעדה. לאחר שתכירו קצת את מנות השף או אפילו תסתכלו קצת בסרטונים אודות המאכלים המוכרים ביפן, תוכלו לשריין לעצמכם מקום במסעדת המאכלים היפניים בקיסריה.